84. Staroměstská mostecká věž
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
paspartováno,rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 25 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč