84. Staroměstská mostecká věž

Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)

paspartováno,rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 34 x 25 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč