94. Portrét
Autor: Josef Vaic
(1884 Milavče - 1961 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč