248. Hnědá kompozice
Autor: František Remeš
(1963 Zábřeh)
velkoformátový obraz olej na plátně, nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 161,5 cm, výška: 121 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 10.02.2020 18:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč