83. Hnědá kompozice
Autor: František Remeš
(1963 Zábřeh)
velkoformátový obraz olej na plátně, nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 161,5 cm, výška: 121 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 07.12.2017 19:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 950 Kč