Červená kompozice

Autor: František Remeš
(1963 Zábřeh)

velkoformátový olej na plátně, nesignováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 201 cm, výška: 140 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 07.12.2017 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 950 Kč