92. Ikona - Anna Kašinská?
Ruská ikona, malba na dřevě poškozená. Přiloženo osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty od NKÚ
Datace: 19. století
Šířka: 26,5 cm, výška: 31 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč