93. Váza s květy

modrá skleněná váza s ručně malovanými květy, zlacení na okraji mírně otřelé, sklo bez otluku
Výška: 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 22:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč