69. Princ na koni
Autor: Miroslav Nový
(1913 Plzeň - ?)
Signováno, datováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 59 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 06.11.2018 19:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč