Princ na koni

Autor: Miroslav Nový
(1913 Plzeň - ?)

Signováno, datováno vlevo dole, zaskleno.
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 48 x 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 20:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč