Hrad

Autor: Emanuel Bakla
(1878 Praha - 1943 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 52 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč