Dívka s květinou

Autor: Jaroslav Král
(1883 Malešov - 1942 Osvětim, Polsko)

Signováno, datováno velvo dole za rámem.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: skryta za rámem
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 38 x 29,5 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč