188. Postava

Autor: František Gross
(1909 Nová Paka - 1985 Praha)

Signováno uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno.
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 31 cm

Konec dražby: 14.07.2019 15:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč