121. Český Krumlov
Autor: František Adámek
(1923 Kunice - 2001 ?)
Technika: akvarel, datace: 1959
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 35,5 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč