17. Zátiší sa ovocem a kytkou
Autor: Roman Quido Kocián
(1908 Hořice - 1981 Ostrava)
Signováno, datováno vlevo nahoře, malba nečištěna, rámováno v liště, na reversu autorský přípis.
Technika: olej na sololitu, datace: 1971
Šířka: 80 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.11.2018 18:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč