51. Potůček
Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)
Signováno vlevo dole, původní rámování, na reversu autorské razítko.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 46 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč