90. Polní cesta
Autor: Bohumil Hradečný
(1876 Prostějov - 1960 Praha)
Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: mírně pošk. 66,5 x 86,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč