140. Sokol Vinohrady
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
Signováno, datováno vpravo dole, pasparta zašpiněna, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1940
Šířka: 46 cm, výška: 33 cm, rámování: 56 x 67 cm
Konec dražby: 17.12.2019 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč