29. Bodláky
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč