Z mého rodného kraje

Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč