75. Motýli
Autor: Otakar Štáfl
(1884 Havlíčkův Brod - 1945 Praha)
číslováno 252 a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 38 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč