Ex libris - Svetozár Pantůček

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 5 cm, výška: 7 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč