36. Ex libris - Svetozár Pantůček
Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)
signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1977
Šířka: 5 cm, výška: 7 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč