38. Vyhlídka

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 7 cm, výška: 10 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč