55. V parku

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

Signováno uprostřed dole, volný list datováno, nerámováno
Technika: litografie, datace: 1997
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 21 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč