Stromořadí u Strakovy akademie

Autor: Jiří Bouda
(1934 Praha - 2015)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 85/200, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1994
Šířka: 32,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 34 x 47 cm pošk.

Konec dražby: 05.03.2019 21:47

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč