160. Ležící nahá žena

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 39 cm

Konec dražby: 26.11.2019 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč