Akt ženy

Autor: Zdeněk Crha
(1931 Radošovice - 1992 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 14.07.2019 13:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč