86. Chlapec se sešitem

Autor: Otakar Baran
(1905 Heřmanice - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, původní řezaný rám mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 66,5 x 86,5 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 650 Kč