146. Bodláky
Autor: Karel Trapl
(1897)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 56,5 cm, rámování: 67,5 x 49 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč