145. Praha

Autor: Josef Říha
(1920 Vídeň)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1961
Šířka: 14,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 27 x 19 cm

Konec dražby: 13.12.2018 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč