101. Z Pompei
Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 27 x 13,5
Konec dražby: 15.04.2019 22:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč