101. Z Pompei

Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 27 x 13,5

Konec dražby: 15.04.2019 22:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč