88. Dívka v sadu
Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 62 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč