Dívka v sadu

Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 62 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč