221. Podkarpatská Rus
Autor: Jan Malý
(1898 Praha - 1954)
signováno a datováno nezřetelně vpravo dole, adjustováno na kartonu
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: volně
Konec dražby: 14.07.2019 16:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč