1193. Před chalupou
Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč