175. Děti u ohně
Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 111 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.06.2019 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč