Čtyři dřevoryty v deskách

Autor: Adolf(Dolfa) Bartošík
(1907 Boršice)

nesignováno, ve složce s úvodním slovem, výtisk číslo 12
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1935
Šířka: 10 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč