234. Milenci
Autor: Jan Pašek
(1891 Libeň - 1960 ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 39 cm, výška: 64 cm, rámování: 71 x 47 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč