41. V třicátém devátém roce

Autor: Jan Pašek
(1891 Libeň - 1960 ?)

signováno vlevo dole, na rámu autorský papírový štítek, na reversu popis, obraz vystaven v roce 1945 na výstavě Jednoty umělců výtvarných a reprodukován v časopise Dílo v roce 1946, rámováno
Šířka: 100 cm, výška: 81 cm, rámování: 95 x 105 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.12.2019 19:40 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč