147. Hlava
Autor: Otakar Jetel
(1914 Praha - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 35 cm cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 50 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč