84. Zámek v zimě

Autor: František Daněk-Sedláček
(1892 Praha - 1956 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 65 x 56 cm

Konec dražby: 24.09.2017 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč