95. Kavalír

porcelánová soška kavalíra, barevně glazovaná, značeno zespodu modrou podglazurní značkou, chybí prstíky
Materiál: porcelán, datace: 19. století
Výška: 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 21:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 950 Kč