95. Kavalír
porcelánová soška kavalíra, barevně glazovaná, značeno zespodu modrou podglazurní značkou, chybí prstíky
Materiál: porcelán, datace: 19. století
Výška: 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč