Muž s dýmkou

signováno vpravo dole
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 52 x 42 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč