95. Přadlena
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 19 cm, výška: 24 cm, rámování: 41,5 x 31,5 cm
Konec dražby: 02.03.2020 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč