941. Makové pole
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 11,2 cm, rámování: 16 x 21 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč