1014. Náměstí

Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, datováno a signováno v desce vlevo dole, zaskleno
Technika: lept na kartonu, datace: 1947
Šířka: 16 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 28 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč