108. Zasněžená ulice
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 47 x 38 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč