148. Pohled na Pražský Hrad
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč