131. Krumlov

Autor: Jindřich Bubeníček
(1856 Kšely - 1935 Svratka)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1932
Šířka: 38 cm, výška: 54 cm, rámování: 83 x 65 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč