Na lavičce

Autor: Alois Bílek
(1887 - 1961)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1958
Šířka: 11,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 21:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč