Květiny na slunci

Autor: Kateřina Vítečková
(1931)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Datace: 1991
Šířka: 6,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 17:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč